Kasmes esame?

Pradėję veiklą 2003 metais, vadovaujamės principu – lyderiais tampa ne tie, kurie daugiausiai daro, bet tie, kurie dirba kokybiškai. 
Nešvaistomelaiko veltui
Suvokdami strateginę regiono reikšmę logistikos grandinėje, būtent Lietuvoje įkūrėme šiuo metu vieną pažangiausių logistikos paslaugų centrų, valdančių ir privatų vagonų bei konteinerių parką.

Rūpestis darbuotojais, jų motyvacija ir ugdymas, rytietiško ir vakarietiško mentaliteto suvokimas, daugiakalbystė, patirtis ir įmonės sukurti paslaugų valdymo procesai garantuoja nepriekaištingą servisą.

Nešvaistome laiko veltui. Susisiekite, tikėtina, jog sprendimą Jums jau turime.
1 000 000 Tiek tonų krovinių pervežame per metus nuo 2011 m.
100 Lojalių klientų
50 Partnerių pagrindiniuose mūsų veiklos regionuose
40 Šalių visame pasaulyje teikiame savo paslaugas

Vertybės


Pažangumas. Dar vienas iš mūsų principų – specialistai turi išmanyti daugiau, nei tik savo tiesiogines darbo funkcijas, todėl geopolitinės ir makro-ekonominės situacijos suvokimas mums suteikia galimybę atlikti tinkamas verslo įžvalgas ir laimėti laiko.

Operatyvumas. Suvokiame laiko vertę mūsų klientams ir esame pasiruošę patys arba pasitelkdami mūsų partnerių pagalbą išvengti tokių atvejų kaip krovinio prastova.

 


Ryšys su klientu. Patirtis, kokybiški ir adekvatūs sprendimai yra svarbūs, tačiau gebėjimas bendrauti su klientu, jį suprasti, išgirsti mums padeda išvengti klaidų bei užtikrinti klientų satisfakciją. Taip kuriame lojalumą.

Atvirumas. Nebijome klientui pateikti bendro vaizdo, nes laikomės tokių nuostatų, jog rizika yra valdoma, problemos yra tik galimybės, o kliento pasitikėjimas šiandien yra skambutis rytoj.

Tikslai

Konkurencinio pranašumo vystymas per makro-ekonominių veiksnių suvokimą, siekiant numatyti bei rasti optimaliausius variantus logistiniams uždaviniams išspręsti.
Idealiu atveju – sprendimas turi būti žinomas iš anksto. Kadangi tai leidžia užtikrinti tik patirtis –darbuotojų ugdymas ir geriausių darbo sąlygų jiems sudarymas – vienas iš prioritetinių mūsų uždavinių.

Mūsųdarbo stilius

  • Vienas savo srities profesionalas padarys daugiau nei naujokų būrys;
  • Daugiametė patirtis mums leidžia be ypatingo streso imtis kompleksinių sprendimų reikalaujančių užduočių;
  • Mūsų ambicingumas pasireiškia kokybiškų paslaugų teikimu, o ne primityvių triukų siūlymu;
  • Mes nesiekiame kliento išlaikyti bet kokia kaina – tai užtikrina pastovūs geri rezultatai;
  • Mūsų klientai su mumis nori dirbti patys;
  • Dirbame tiksliai, laiku, tačiau suvokiame ir kitas egzistuojančias realijas, todėl suprantame kas yra rizikos, žinome kaip jas valdyti;
  • Kalbant apie santykį su klientu - esame bent žingsniu arčiau. Kalbant apie jam taikomus logistikos sprendimus – esame bent žingsniu priekyje nei mūsų konkurentai.