Paslaugos

Mūsų tikslas – būti priekyje ir sprendimus turėti jau tada, kai apie tai kitur tik kalbama. Dėl šios priežasties siūlome įvairius krovinių gabenimo būdus ir sistemingą jų priežiūrą nuo pakrovimo iki iškrovimo. Transportavimo būdą parenkame atsižvelgdami į krovinio tipą, krovimo ir iškrovimo taškus, kertamas valstybių teritorijas bei terminus. Kliento sąnaudų optimizavimas - tai, ko siekiame nuo mūsų įmonės įkūrimo.

Neribotostransportavimo galimybės

Platus kelių, tenkinančių mūsų klientų poreikius, pasirinkimas jau yra pasiekęs Europą, Vidurio ir Tolimųjų Rytų regionus.

Nuolat plečiame savo geografiją ir vagonų parką, siūlome plačias krovinių transportavimo galimybes: geležinkeliais, automobilių ir jūrų keliais. Esame tiltas tarp Rytų bei Vakarų – mes ieškome ir siūlome ypač plačias bendradarbiavimo galimybes. Logistikos specialistai, savo dispozicijoje turėdami vagonus ir konteinerius, tampa universaliais partneriais, todėl dirbame tiek su tais kuriems krovinius reikia pervežti, tiek su tais, kurie organizuoja krovinių pervežimą. Šis lankstumas puikiai užpildo spragas, kai kalbame apie kovinių gabenimą žeme ir vandeniu (esame pageidautina laivybos įmonių partnerė).

Susisiekite

Eiti į kontaktus