Daugiau nei100 metų

Gautume šį skaičių, jeigu susumuotume mūsų darbuotojų patirtį. Nuo pat 2003 m. darbuotojų patirtis yra vienas iš mūsų strateginių tikslų. Mes ne tik tai deklaruojame, bet ir įgyvendinome realiai. Savo veiklą pradėję 2003-iais metais, kaip logistikos kaštų optimizavimo partneriai jau po metų pasiūlėme vagonų nuomos paslaugas, o nuo 2006-ųjų – vieni pirmų Rytų Europos ir Šiaurės Rytų Europos regionuose – nuosavą vagonų parką.

Penktadalispasaulio

Mūsų veikla kasdien yra vykdoma daugiau nei keturiasdešimt pasaulio šalių (Europoje, Vidurio Rytuose ir Azijoje). Esame globali įmonė, kurioje patyrusi dvidešimties logistikos paslaugų specialistų komanda nuolat ieško pačių geriausių sprendimų.

Profesionalųkomanda

Konkurencingo verslo pagrindas –  kvalifikuoti ir aukštos profesinės kultūros darbuotojai. Vieningas, puikiai savo darbą išmanantis personalas – sunkiausiai kopijuojamas konkurencinis pranašumas ir tai, be abejo, yra kertinė mūsų sėkmės priežastis.

Aukščiausiakokybė

Mes garantuojame savo paslaugų kokybę, puikios būklės nuosavus geležinkelio vagonus, optimalius kainų ir logistinių sprendimų variantus, krovinių saugumą ir savalaikį jų pristatymą į paskirties tašką. Įmonei suteikti ISO9001 ir techninio prižiūrėtojo sertifikatai.